Aanbieding!
Offerte aanvragen
Groene Platen 7mm Dik
€3,70 €4,99
1 op voorraad
Heeft u dit product ergens anders goedkoper gezien? Laat het ons weten! Dan betaalt u bij ons de laagste prijs inclusief extra korting.Offerte aanvragen
Extra informatie
| Merk | Co-Pro |
|---|---|
| Breedte | 79 cm |
| Lengte | 59 cm |
| Dikte in mm | 7 mm |
| Egaliseert in mm | 3 mm |
| Pakinhoud | 7 m² |
| Geschikt voor | Laminaat |
| Geschikte ondergronden | Anhydriet, Beton, Gipsplaten, Hout, Tegel, Zandcement |
| Geschikt voor vloerverwarming | Nee |
| 10dB Gecertificeerd | Nee |
| KPA-Waarde | 150 |






