Aanbieding!
Offerte aanvragen
PVC Dryback Beautifloor Cite Visgraat Rennes 419195
€27,23 €39,99
Offerte aanvragen
Extra informatie
| Soort PVC | Plak PVC |
|---|---|
| Merk | Beautifloor |
| Structuur | Hout |
| Formaat | Visgraat |
| Kleur | Hout Licht Bruin |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloerverwarming | Geschikt (waterbasis) |
| Afmetingen | 60,96 x 11,43 cm |
| Pakinhoud | 3,34 m² |
| Fabrieksgarantie | 15 jaar |





