Aanbieding!
Offerte aanvragen
PVC Dryback Beautifloor Rue Cambon 420301
€27,23 €39,99
Offerte aanvragen
Extra informatie
| Soort PVC | Plak PVC |
|---|---|
| Merk | Beautifloor |
| Structuur | Betonlook |
| Formaat | Tegel |
| Kleur | Betonlook Antraciet |
| Dikte | 2.5 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloerverwarming | Geschikt (waterbasis) |
| Afmetingen | 65,9 x 32,9 cm |
| Pakinhoud | 3,47 m² |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |





