Aanbieding!
Offerte aanvragen
PVC Dryback mFLOR Authentic Oak XL 56317 Lombardia
€33,95 €44,95
Offerte aanvragen
Extra informatie
| Soort PVC | Plak PVC |
|---|---|
| Merk | mFLOR |
| Structuur | Hout |
| Formaat | Extra breed |
| Kleur | Hout Grijs |
| Dikte | 2,5 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloerverwarming | Geschikt (waterbasis) |
| Afmetingen | 150,00 x 23,00 cm |
| Pakinhoud | 3,45 m² |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |






