Aanbieding!
Offerte aanvragen
PVC Rigid Click Aspecta Elemental Multilayer XL Plank 8476539X Iconic Oak Onega
€62,95 €69,95
Offerte aanvragen
Extra informatie
| Soort PVC | Click PVC |
|---|---|
| Merk | Aspecta |
| Structuur | Hout |
| Formaat | Extra breed |
| Kleur | Hout Bruin |
| Dikte | 8 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloerverwarming | Geschikt (waterbasis) |
| Afmetingen | 151 x 22 cm |
| Pakinhoud | 2,66 m² |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |






