Aanbieding!
Offerte aanvragen
PVC Rigid Click Douwes Dekker Ambitieus Tegel 04865 Macaron
€42,95 €55,99
Offerte aanvragen
Extra informatie
| Soort PVC | Click PVC |
|---|---|
| Merk | Douwes Dekker |
| Structuur | Betonlook |
| Formaat | Tegel |
| Kleur | Betonlook Antraciet |
| Dikte | 9,5 mm |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| V-groef | 4-zijdig |
| Vloerverwarming | Geschikt (waterbasis) |
| Afmetingen | 90,60 x 44,80 cm |
| Pakinhoud | 2,435 m² |
| Fabrieksgarantie | 15 jaar |





